Lille OSC & Lorient Maçı Bahis Tahminleri

Ligue 1 LİGİ

Tarih:  4 Şubat 2017

Saat: 22:00

Stad: Stade Pierre Mauroy

MAÇ ANALİZİ

Lille için orta sıralarda bulunan takımları etkileyebilecek Lorient karşılaşmasının önemi son derece büyüktür. An itibariyle 18 puanda olan Lorient için henüz her şey bitmiş olmasa da, takımın başarıya ulaşması son derece zor bir durumdur. Yapılacak olan strateji ve taktik değişikliklerinde Lille OSC – Lorient iddaa oranlarını etkileyebilecek herhangi bir durum bulunmuyor. Maçın kazanacağına garanti gözüyle bakılan takımı Lille OSC olarak görünüyor. Lille’nin 11. Sırada bulunuyor olması, kazanması halinde çok büyük bir fark oluşturmayacaktır. Yine de takım kalitesi ve oyun farklılıkları açısında ev sahibinin galibiyete daha yakın olduğu söylenenebilir.

Lille Bu Maçta Puan Kaybetmemeli!

Lig sonuncusuna kaybedilecek puan, ilerleyen karşılaşmalarda çok büyük problemlerin oluşmasına neden olabilir. Her ne kadar 11. Sırada bulunuluyor olsa da, ligin 18. Sıradaki takımı şuan 22 puanda. Bundan dolayı gelecekteki karşılaşmalarda stres altında kalmamak amacıyla mutlaka 3 puan alınmalı ve düşme hattından olabildiğince uzaklaşılmalıdır. İki üç maç boyunca sürmesi muhtemel olan yenilgi serisi, ligden kopmaya varabilecek durumların oluşmasına neden olabilir.

Lorient Kazandığı Taktirde Ligde Kalabilir

Lorient’in 20 sırada bulunuyor olması an itibariyle çok büyük bir başarısızlık olarak görülebilir. Yine de 3 puan alınması halinde 21 puana çıkılacak ve Metz’in puan kaybetmesi beklenecektir. Üst üste iki maç boyunca gösterilebilecek başarının ardından da düşme hattından ayrılınarak yeni dönemde de Ligue 1’de mücadele edilmesi mümkündür.

MAÇ TAHMİNİ;

Maçın kazanacağı düşünülen tarafı an itibariyle Lille olarak görünüyor. Ev sahibinin en kötü ihtimalle berabere kalması ve bu beraberlikle birlikte de diğer karşılaşmaları incelemesi gerekiyor. Galibiyet elde edildiği taktirde üst sıralara çıkılamayacak fakat mağlubiyet alt sıralara düşürebilecektir. Daha hırslı olacağı düşünülen takım Lille OSC olsa da, Lorient’in maçı berabere bitirmesi de ihtimaller dahilindedir.

Maç Tahmini: Maç Sonucu 1

Güven: 10/9

En yüksek oranlar;

Betboo; 1,75

Bahsegir; 1,75

Matrixbet; 1,74

Tahmin-2: Maç Sonucu 0

Güven: 10/7

En yüksek oranlar;

Betigo; 3,75

Bahsegir; 3,76

Matrixbet; 3,70