Oddsring Hizmeti Güvenli mi?

Doğru bir hizmet kalitesine sahip olduğunu gördüğümüz Oddsring, pek çok alanda hizmetini geliştirerek, üyelerinin memnun kalacağı bir şekilde veriyor. Bunun içinde site üzerinde Oddsring’i yasal bir hale getiren Malta Gaming Authority tarafından verilen lisans, güveni sağlamada önemli unsurlardan bir tanesi olmaktadır. Özellikle müşterilerin bilgilerinin korunması açısından da Oddsring’in yoğun bir çaba harcadığını görebiliyoruz. Oddsring’in güvenilir hizmet konularındaki diğer faktörlerinde sahip olduğu lisansının yanı sıra, ödediği vergi ve Malta adresi üzerindeki kayıtlı hizmeti de yer alıyor. C 52216 numarası ile Malta adresinde kaydının bulunması da, Oddsring nasıl bir hizmeti olduğunu anlamamızı sağlayan faktörler arasındadır. Oddsring giriş yapan tüm müşteriler, bu gibi unsurları rahatlıkla da görebilirler.

Oddsring Üye Olmak Güvenli mi?

Oddsring kayıt işlemlerinizi yaptığınızda, girdiğiniz tüm bilgilerin korunduğunu ve şifrelendiğini söyleyebiliriz. Comodo Secure’nin kullanılması, özel şifreleme yazılım sistemleri gibi unsurlar da güvenli bir şekilde Oddsring kayıt için gördüğümüz unsurlardır. Buna ek olarak Oddsringe giriş yapan üyeler aynı zamanda Kahnawake Oyun Komisyonu tarafından da denetlenmektedir. Oring ltd bünyesinde verilen hizmette Kahnawake tarafından verilen 00796 lisans numarasını da görebiliyoruz.

Oddsring Kayıt

Oddsring üyelik işlemlerinizi sitenin sağ üst ekranında yer alan, sarı kutu içerisindeki Kayıt Ol bağlantısna girdiğinizde yapabilirsiniz. Üyelik formunu doldurarak ve doğru bilgiler kendi şahsınıza ait girerek, Oddsring kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.